میزان 08, 1401 12:45 Asia/Kabul
  • یورش نظامیان صهیونیست به مدرسه‌ای در الخلیل
    یورش نظامیان صهیونیست به مدرسه‌ای در الخلیل

نظامیان رژیم صهیونیستی با یورش به یک مدرسه ابتدایی درالخلیل و هجوم به کلاس‌ها، موجب رعب و ترس دانش آموزان شدند.

به گزارش رادیو دری به نقل از سایت شبکه روسیا الیوم، «عاطف الجمل» مدیرکل آموزش و پرورش الخلیل اعلام کرد: نظامیان رژیم اشغالگر پس از یورش به مدرسه ابتدایی «الهاجریه» اقدام به ضرب و شتم معلمان و شماری از دانش آموزان کردند.

الجمل با بیان اینکه، نظامیان اشغالگر در این یورش از گاز فلفل استفاده کردند، افزود: در این حمله یک معلم مجروح شد و دو دانش آموز نیز بازداشت شدند.

این حمله درحالی انجام شده است که یک کودک هفت ساله فلسطینی به نام "ریان یاسر سلیمان" روز پنجشنبه در پی هجوم نظامیان صهیونیست به شهادت رسید.

رسانه های فلسطینی اعلام کردند که در پی تعقیب دانش آموزان فلسطینی توسط نیروهای رژیم صهیونیستی در روستای تقوع در شرق بیت لحم، این کودک حین فرار از بلندی سقوط کرد و به شهادت رسید.

منابع فلسطینی پیش از این نیز اعلام کرده بودند که ۱۲ فلسطینی روز پنجشنبه در جریان حمله نظامیان رژیم صهیونیستی به شهر دورا در جنوب کرانه باختری مجروح و یا دچار خفگی شدند.

حقوق مردم مظلوم فلسطین بیش از هفتاد سال است که زیر چکمه‌های رژیم صهیونیستی له می‌شود. رژیم اشغالگر قدس در این مدت، وحشیانه‌ترین جنایت‌ها را علیه فلسطینی ها مرتکب شده است.

حمله نظامیان صهیونیست به دانش آموزان فلسطینی

کلیدواژه