قوس 18, 1398 11:48 Asia/Kabul
  •  3 نکته مهم که نشان می دهد زمان خرید یک شامپوی جدید فرا رسیده است

بسیاری از افراد عادت دارند هر چند وقت یکبار شامپوی خود را عوض کنند، اما برخی دیگر نیز مدتی طولانی از یک شامپوی تکراری استفاده می کنند. در چنین شرایطی امکان دارد موهای شما دچار مشکلاتی شود.

به گزارش سرویس خواندنی های انتخاب، استفاده از شامپوی مناسب می تواند نقشی موثر در بهداشت و سلامت موها ایفا کند. بنابراین بد نیست به سه نکته مهم در این خصوص اشاره کنیم:

موهای شما بیش از حد چرب است

یکی از نکته های مهم در خصوص شامپو این است که بتواند چربی موها را به شکل کامل حذف کند. با این وجود می توان گفت که افرادی که موهای بیش از حد چرب دارند از این موضوع جدا می شوند. اگر موهای شما اخیرا سریعتر از روزهای گذشته چرب می شود بهتر است شامپوی خود را عوض کنید.

حالت موهایتان تغییر کرده است

تغیر حالت موها می تواند نشانه ای باشد که موهای شما با شامپوی قدیمی شما سازگاری ندارد. درواقع شامپوی جدید شما باعث شده که جنس موهایتان خراب شود و این موضوع نیز خطرناک است و بهتر است از یک شامپوی جدید استفاده کنید.

موهایتان بیش از حد خشک شده است

اگر موهای شما بیش از حد خشک شده است و نسبت به سالهای گذشته شرایط خوبی ندارد، احتمالا وقت آن است که شامپوی خود را تغییر دهید. درواقع خشکی بیش از حد موها نشانه ای از زمان لازم برای تغییر شامپو است. البته گاهی استفده بیش از حد از رنگ مو می تواند به علت رنگ کردن بیش از حد موها یا استفاده از اتو و سشوار مو رخ دهد.

تگ

کامنت