دلو 02, 1398 19:29 Asia/Kabul
  • مشاور رئیس جمهوری افغانستان: امنیت و میزبانی ایران ستودنی است
    مشاور رئیس جمهوری افغانستان: امنیت و میزبانی ایران ستودنی است

نایب رئیس فدراسیون جهانی ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی و مشاور رییس جمهوری افغانستان گفت: مسابقات قهرمانی جهان، ورزش زورخانه‌ای در ایران با امنیت کامل در حال برگزاری است و فضای این رقابت‌ها خوب و میزبانی آن ستودنی است.

«محمد انور» روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: مسابقات جهانی ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی در فضای امن و با میزبانی خوب ایران در حال برگزاری است. در واقع با همکاری خوب استانداری خراسان شمالی و فدراسیون جهانی روند برپایی این رقابت‌ها به نحو احسنت پیش می‌رود  و تمامی ورزشکاران کشورهای مختلف از میزبانی ایران راضی هستند.

وی افزود: در افغانستان زورخانه‌ای با استاندارد جهانی داشتیم اما پس از آنکه ایران در این زمینه فعالیت خود را گسترش داد، استادان و مرشدهایش را به کشور ما فرستاد تا به افغان‌ها این ورزش را بیاموزند. بنابراین ما نیز تلاش خود را برای آنکه در این عرصه سرآمد باشیم، می‌کنیم.

 نایب رییس فدراسیون جهانی ورزش‌های زورخانه‌ای عنوان کرد: در این رقابت‌ها با ترکیب تیمی مسن شرکت کردیم اما در مسابقات آینده با تیم جوان‌تر حضور می‌یابیم. برای پیشرفت در این رشته باید در مسابقات بسیاری شرکت کنیم تا جوانان ما به رشد کافی دست یابند.

تگ

کامنت