دلو 12, 1398 19:17 Asia/Kabul
  • شرط مسی برای تمدید قرارداد؛ بند ترسناک
    شرط مسی برای تمدید قرارداد؛ بند ترسناک

حالا حدود ۱۵ سال از حضور لیونل مسی در باشگاه بارسلونا می‌گذرد و این فوق‌ستاره آرژانتینی موفق شده تا به اینجا تمام جام‌های ممکن را با این تیم بالای سر ببرد. مسی حالا به اسطوره باشگاه بارسلونا تبدیل شده و محبوب‌ترین بازیکن تاریخ این باشگاه به حساب می‌آید.

فوق‌ستاره آرژانتینی بارسلونا تنها تا پایان سال ۲۰۲۱ با این تیم قرارداد دارد، اما با توجه به بندی که در قرارداد مسی گنجانده شده، او می‌تواند در پایان همین فصل به شکل رایگان بارسا را ترک کند؛ موضوعی که نگرانی بزرگی در بین هواداران بارسا ایجاد کرده است. با این وجود رئیس باشگاه یعنی جوزپ بارتومئو بار‌ها اذعان کرده که هیچ نگرانی در رابطه با تمدید قرارداد مسی وجود ندارد.

حالا، اما نشریه «موندو دیپورتیوو» چاپ ایالت کاتالونیا، مدعی شده که لیونل مسی برای باشگاه بارسلونا و تمدید قرارداد با این تیم شرط گذاشته است.

در گزارش موندو در این رابطه آمده است: «مسی می‌خواهد باشگاه سال به سال قراردادش را تمدید کند. لئو تا ۲۰۲۱ با باشگاه قرارداد دارد، اما بندی در قراردادش وجود دارد که اجازه می‌دهد او در آخر فصل به‌صورت رایگان از تیم جدا شود. حتی اگر مسی بگوید در بارسا خوشحال است و بارتومئو نیز اذعان کند او تا ۲۰۲۱ با بارسا قرارداد دارد، اما این بند موجود در قراردادش هواداران را می‌ترساند. صادقانه ما می‌دانیم که او امروز خوشحال است و می‌خواهد در بارسا ادامه بدهد ولی ما از فردا بی‌اطلاع هستیم. به همین خاطر بارتومئو تمدید همیشگی را به مسی پیشنهاد می‌دهد و اگر قرار به امضای تمدید باشد، او از باشگاه می‌خواهد مانند اینیستا بندی در قراردادش باشد که هر وقت بخواهد به‌صورت رایگان از باشگاه جدا شود. ترجیح مسی این است که از فصل بعد سال به سال با شرایط اقتصادی متفاوت قراردادش را با بارسا تمدید کند تا وقتی که دیگر نخواهد در بارسا ادامه بدهد.»

لیونل مسی در پیروزی پنج‌شنبه‌شب بارسلونا برابر لگانس در رقابت‌های کوپا‌دل‌ری دو رکورد فوق العاده دیگر برای این تیم کاتالانی به ثبت رساند. فوق‌ستاره آرژانتینی به رکورد ۵۰۰ پیروزی در بارسلونا دست یافت و با دو گلی که به ثمر رساند، در مجموع به رکورد ۵۰۰ گل در رقابت‌های داخلی اسپانیا رسید.

کلیدواژه