حمل 22, 1400 08:20 Asia/Kabul
  • رقابت‌های بین‌المللی کشتی بلغارستان؛ 2 مدال طلا و نقره برای ایران
    رقابت‌های بین‌المللی کشتی بلغارستان؛ 2 مدال طلا و نقره برای ایران

در ادامه رقابت‌های بین‌المللی کشتی بلغارستان، جمال عبادی به مدال طلا رسید و مهدی فلاح نیز در کشتی فرنگی مدال نقره را از آن خود کرد.

به گزارش رادیو دری، در وزن 74 کیلوگرم کشتی آزاد جمال عبادی در دور نخست با نتیجه ۵ بر یک کانات موسابکوف از قزاقستان را شکست داد و در دور دوم نیز با نتیجه 8 بر یک ولادمیر کامکرلیدزه از گرجستان را مغلوب کرد و راهی مرحله نیمه نهایی شد.

وی در این مرحله مقابل میهایل گئورگیف از بلغارستان با نتیجه 5 بر 2 پیروز شد و به دیدار فینال راه یافت. او در این دیدار با نتیجه 7 بر 3 نورلان بکجانوف از قزاقستان را از پیش رو برداشت و صاحب مدال طلا شد.

در وزن 87 کیلوگرم کشتی فرنگی، مهدی فلاح پس از استراحت در دور نخست در دور بعد با نتیجه 5 بر یک آوندانو از ونزوئلا را مغلوب کرد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. او در این مرحله دانیل الکساندراف از بلغارستان را با نتیجه 6 بر 3 از پیش رو برداشت و به دیدار فینال راه یافت.

فلاح در این دیدار زورابی داتوناشویلی کشتی گیر گرجستانی الاصل و قهرمان اروپا از صربستان را پیش رو داشت که  با نتیجه 3 بریک شکست خورد و به مدال نقره رسید.

رقابت‌های بین المللی کشتی جام دانکلوف و نیکولای پتروف از روز پنجشنبه 8آوریل در شهر پلودیو بلغارستان آغاز شده و در حال برگزاری است.

تگ