جوزا 01, 1400 17:43 Asia/Kabul
  • دیدار روسای فدراسیون هندبال ایران و افغانستان
    دیدار روسای فدراسیون هندبال ایران و افغانستان

روسای فدراسیون هندبال ایران و افغانستان دیدار و گفت‌وگو کردند.

به گزارش رادیو دری ، به نقل از سایت فدراسیون هندبال، هدایت الله مهمند، رئیس فدراسیون هندبال افغانستان به همراه هیئت همراه متشکل از نمایندگان وزارت ورزش و جوانان و مسئولین تیم منتخبین مهاجران دختر این کشور صبح امروز، شنبه یکم خرداد ماه/جوزا، با حضور در دفتر علیرضا پاکدل با رئیس فدراسیون هندبال ایران دیدار و گفت‌وگو کرد. 

در این نشست پس از خیر مقدم پاکدل، هدایت الله مهمند رئیس فدراسیون هندبال افغانستان ضمن تقدیر و تشکر از همکاری‌های فدراسیون هندبال ایران با فدراسیون افغانستان افزود: امروز به فدراسیون ایران آمدیم و از این ساختار و تشکیلات حرفه‌ای لذت بردیم. از شما بابت همکاری و از حمایت‌های خود در خصوص تیم منتخب مهاجران دختران افغانستان تشکر می‌کنم و امیدوارم این حسن رابطه همچنان ادامه داشته باشد. 

علیرضا پاکدل نیز ضمن تشکر از حضور مهمند در فدراسیون ایران افزود: ایران و افغانستان همیشه دو کشور دوست و برادر بوده‌اند و ما شما را از خودمان جدا نمی‌بینیم و همواره سعی می‌کنیم اگر کمک و حمایتی از دست‌مان برمی‌آید، به بهترین وجه ممکن انجام دهیم.  

پس از بحث و بررسی در خصوص مسائل مختلف روز هندبال در منطقه آسیا مقرر شد در راستای افزایش تعاملات دو فدراسیون، افغانستان یک تورنمنت بین‌المللی چند جانبه در یکی از شهرهای این کشور برگزار و از تیم ملی نوجوانان ساحلی کشورمان برای حضور در این تورنمنت دعوت کند.

همچنین در پایان این دیدار پاکدل با اهدای تندیس از رئیس فدراسیون افغانستان تقدیر کرد و هدایت‌الله مهمند نشان ویژه فدراسیون هندبال افغانستان را تقدیم رئیس فدراسیون هندبال ایران کرد. 

کلیدواژه