سرطان 27, 1400 10:37 Asia/Kabul
  • وزیر ورزش و جوانان: المپیکی های ایران در شرایط خوبی هستند
    وزیر ورزش و جوانان: المپیکی های ایران در شرایط خوبی هستند

وزیر ورزش و جوانان ایران تاکید کرد : المپیکی های ایران در شرایط خوبی هستند و نتایج مطلوبی در المپیک توکیو کسب خواهند کرد.

"مسعود سلطانی فر "وزیر ورزش و جوانان ایران، در حاشیه مراسم بدرقه نخستین گروه ورزشکاران اعزامی به المپیک توکیو که دیشب شنبه در فرودگاه امام خمینی (ره) برگزار شد، در مصاحبه اختصاصی با خبرگزاری ایران پرس گفت: بهترین امکانات در اختیار ورزشکاران اعزامی به المپیک قرار دارد.سلطانی فر افزود : با اینکه تعویق المپیک توکیو به علت شیوع ویروس کرونا، به آمادگی ورزشکاران اعزامی ایران آسیب زد اما المپین های ایران با تلاش، کوشش و انگیزه توانستند به آمادگی مطلوب برسند و با آغاز المپیک توکیو آماده رقابت با حریفان قدرتمند جهانی هستند. 

وزیر ورزش و جوانان گفت: با اینکه تا ماه های اخیر هم  به علت شیوع ویروس کرونا، برگزاری بازیهای المپیک در هاله ای از ابهام بود اما ورزشکاران ایران به ویژه در رشته های تکواندو و کاراته در رقابت های مختلف کسب سهمیه شرکت کردند و توانستند مجوز حضور در المپیک را بدست بیاورند. 

مسعود سلطانی فر افزود:  جای امیدواری است که المپین های ایران بتوانند نتایج مطلوبی در توکیو کسب کنند.

سی و دومین دوره بازی‌های المپیک توکیو با یکسال تاخیر به دلیل شیوع ویروس کرونا،  23 جولای 2021  به میزبانی ژاپن آغاز می‌ شود.

کلیدواژه