اسد 10, 1400 18:10 Asia/Kabul
  • تیم ملی والیبال ایران با شکست مقابل ژاپن از المپیک حذف شد
    تیم ملی والیبال ایران با شکست مقابل ژاپن از المپیک حذف شد

تیم ملی والیبال ایران مقابل ژاپن هم شکست خورد تا در مرحله گروهی المپیک توکیو حذف شود.

به گزارش رادیو دری، تیم ملی والیبال ایران در یک بازی بسیار نزدیک مقابل ژاپن با نتیجه ۳-۲ شکست خورد تا از مسابقات المپیک حذف شود.

ایران در این بازی دشوار ابتدا در ست اول با نتیجه ۲۵-۲۱ بازی را واگذار کرد. در ست دوم اما شاگردان آلکنو موفق شدند حریف خود را با نتیجه ۲۵-۲۰ شکست دهند.

ست سوم اما اوج حساسیت رقابت دو قدرت برتر والیبال آسیا بود. جایی که هر یک از دو تیم چندین بار از رقیب پیش افتادند اما در پایان یک ماراتن واقعی، این ایران بود که موفق شد در نهایت با نتیجه ۳۱-۲۹ حریف قرمز پوش خود را شکست داد و در مجموع ست‌ها ۲-۱ از حریف پیش بیفتد.

ست چهارم اما با برتری ژاپن آغاز شد و توانستند از همان ابتدا از ایران فاصله بگیرند. در ادامه هم با وجود فراز و نشیب‌های حاکم بر بازی، ژاپن در نهایت توانست این ست را با نتیجه ۲۵-۲۲ برنده شود تا بازی به ست پنجم برسد.

در ست پنجم این ماراتن نفسگیر این ژاپن بود که توانست از همان ابتدا از ایران فاصله بگیرد و در نهایت هم با نتیجه ۱۵-۱۳ به پیروزی رسید تا در مجموع با نتیجه ۳-۲ امتیاز این بازی را به نام خود ثبت کند.

ایران با این شکست در مجموع با ۲ برد در مقابل لهستان و ونزوئلا و سه شکست در مقابل ایتالیا، کانادا و ژاپن در همان دور نخست از این مسابقات حذف شد.

شکست تیم ملی والیبال ایران مقابل آرژانتین در رقابت های لیگ ملت های والیبال

کلیدواژه