جدی 24, 1400 12:52 Asia/Kabul
  • مسی: روند درمان کرونا بیشتر از انتظارم طول کشید
    مسی: روند درمان کرونا بیشتر از انتظارم طول کشید

لیونل مسی، ستاره پاری سن ژرمن گفت، انتظار نداشت که طی کردن روند درمان کرونا تا این حد طولانی شود.

به گزارش رادیو دری، مسی که برای سپری کردن تعطیلات کریسمس و سال نوی میلادی به آرژانتین رفته بود به ویروس کرونا مبتلا شد و از ابتدای سال 2022 موفق به حضور در ترکیب پی اس جی نشده است.

این بازیکن آغاز چندان درخشانی در لیگ فرانسه نداشت اما امیدوار است که در سال جدید بتواند شرایط بهتری را در ترکیب پی اس جی سپری کند.

مسی شامگاه پنجشنبه با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش نوشت: «همانطور که می‌دانید به کرونا مبتلا شده بودم و می‌خواهم از تمام پیام‌هایی که دریافت کردم تشکر کنم».

ستاره پاری سن ژرمن افزود: «طی کردن روند درمان بیشتر از آنچه انتظار داشتم طول کشید اما حالا تقریبا برگشته‌ام و واقعا در انتظار حضور در میدان هستم. من این روزها با تمام توان تمرین کرده‌ام. چالش‌های بسیار خوبی در سال جدید در پیش است و امیدوارم خیلی زود بتوانیم دوباره همدیگر را ببینیم.»

بازگشت مسی به فرانسه به دلیل مثبت شدن تست او با تاخیر انجام شد و او از آن زمان تا به حال در تلاش است تا هرچه سریع‌تر از بند این بیماری رها شود. به نظر می‌رسد که او خیلی زود بار دیگر به ترکیب اصلی پاری سن ژرمن برخواهد گشت.

این مهاجم تا به حال در لیگ فرانسه یک گل به ثمر رسانده و چهار پاس گل ارسال کرده است. مسی همچنین در لیگ قهرمانان پنج بار موفق به باز کردن دروازه حریفان شده است.

لیونل مسی کرونا گرفت

کلیدواژه