حوت 06, 1400 11:01 Asia/Kabul
  • واکنش سرمربی تیم ملی افغانستان به قرعه کشی مقدماتی جام ملت های آسیا
    واکنش سرمربی تیم ملی افغانستان به قرعه کشی مقدماتی جام ملت های آسیا

انوش دستگیر سرمربی تیم‌ ملی فوتبال افغانستان گفت: روی کاغذ شاید از قرعه کشی راضی باشم، اما هیچ تیمی بردنش در این برحه زمانی از فوتبال آسان نیست.

به گزارش رادیو دری، انوش دستگیر گفت: از هند و کمبودیا(کامبوج) به دلیل مسابقاتی که در طی چند سال گذشته با این تیم ها داشتیم، شناخت کافی داریم، اما شناخت کافی از هنگ‌کنگ‌ نداریم، به همین دلیل این حریف را جدی تر باید آنالیز کینم، زیرا اولین بازی مان نیز در برابر این تیم است و پیروزی مان تاثیر مثبت فراوانی خواهد داشت.

او می گوید: با فدراسیون فوتبال افغانستان برای حضور قدرتمند در این‌رقابت ها هماهنگ هستیم و مهمترین دغدغه نیز تقویت تیم ملی است.

سرمربی تیم‌ ملی فوتبال کشور گفت: در‌ ماه مارچ کمپ تمرینی خواهیم داشت که مکان و زمانش به زودی اعلام خواهد شد ، همچنین قبل از سفر به هند در ماه جون نیز کمپ تمرینی خواهیم داشت تا کاملا آماده مسابقات شویم.

 انوش دستگیر گفت: تغییر آنچنانی در تیم ملی ایجاد نخواهد شد، رحمت اکبری با ما خواهد بود و فقط حسین کارنل نیز به دلیل بازی در لیگ برتر سویدن ‌در‌کمپ پیش رو مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.

او گفت: در‌ اوایل حضورم در تیم ملی به مردم کشورم وعده صعود به جام ملت های آسیا را دادم و حالا هم سر قول و‌ قرارم ایستاده ام.

سرمربی تیم‌ ملی فوتبال افغانستان گفت: تقاضایم‌‌ در این مقطع زمانی، حمایت است تا همه به این دستاورد تاریخی دست پیدا کنیم.

تیم های هم گروه با افغانستان دررقابت های فوتبال جام ملت های آسیا

کلیدواژه