دلو 10, 1397 12:09 Asia/Kabul
  • قطر میزبان بازی های جام ملت های آسیا را در هم کوبید

قطر و جاپان فینالیست بازی های جام ملت های آسیا 2018

به گزارش رادیو دری به نقل از  وبسایت نود، دو تیم امارات و قطر در ورزشگاه محمد بن الزاید به مصاف هم رفتند.

در این بازی که برنده آن می بایست با جاپان در فینال بازی کند با این حال در 15 دقیقه ابتدایی شاهد بازی سرد و کسل کننده ای از هر دو تیم بودیم و بازی در میانه میدان دنبال می شد. امارات یک موقعیت نسبتا خطرناک داشت که نتوانست از آن بهره ببرد. بازی کمی مهیج تر دنبال شد و بوعلام خوخی مدافع پیش تاخته قطر در دقیقه 22 با یک ضربه بسیار آرام روی اشتباه خالد عیسی دروازه بان امارات گل اول قطر را به ثمر رساند. در ادامه امارات برای رساندن گل تساوی فشار زیادی آورد، اما باز هم این المعز علی ستاره تیم ملی قطر بود که با یک حرکت انفرادی و یک ضربه زیبا برای بار دوم دروازه امارات را باز کرد. این دیدار در نیمه اول با نتیجه 2-0 به سود قطر به پایان رسید.

در نیمه دوم امارات بعد از ورود اسماعیل مطر هجومی تر کار را آغاز کرد و توانست مالکیت توپ و میدان را در اختیار بگیرد. میزبان در پی تلاش 2 گل خورده خود در نیمه اول بود، اما دفاع جانانه قطری ها و درخشش سعد الشیب اجازه پیش روی بیش از حد به امارات نمی داد. در دقیقه 80 حسن الهیدوس با یک ضربه چیپ زیبا گل سوم را به ثمر رساند. در دقیقه 91 نیز اسماعیل احمد به دلیل زدن ضربه آرنج از زمین بازی اخراج شد. در دقیقه 94 حامد اسماعیل گل چهارم را به ثمر رساند تا امارات به بدترین شکل ممکن از جام ملت های آسیا خداحافظی کند. این دیدار در نهایت با حساب 4-0 به سود قطر به پایان رسید. 

در نهایت این قطر است که در فینال جام ملت های آسیا 2018 با جاپان  در روز جمعه 12 دلو ساعت 5:30 عصر بازی خواهد نمود و معلوم خواهد شد که کدام یک از این کشور ها جام را به خانه می برند.

کلیدواژه