دلو 18, 1397 11:13 Asia/Kabul
  • اولین الکلاسیکوی سال 2019 با تساوی یک بر یک  

بارسلونا و رئال مادرید همچون گذشته نشان دادند که بهترین های فوتبال جهان هستند

به گزارش رادیو دری به نقل از وبسایت نود، تیم های بارسلونا و رئال مادرید از دور رفت مرحله نیمه نهایی کوپا دل ری در ساعت ۲۳:۳۰ چهارشنبه به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با نتیجه ۱-۱ تمام شد. بازی برگشت دو تیم سه هفته دیگر در برنابئو برگزار می شود. 

تیم مهمان در یک حمله انفجاری در دقیقه 6 بازی به گل دست یافت تا همه تماشاچیان هوادار رئال را اجبار به سکوت نماید. بنزما توانست سانتر وینیسیوس را مهار کند و توپ را در دهانه دروازه به وازکز برساند تا این بازیکن تیمش را جلو بیندازد. وینسیوس در دقیقه ۱۳ روی اشتباه بازیکن بارسا در موقعیت خوبی صاحب توپ شد و می توانست کروس را در موقعیت مناسبی قرار دارد اما تصمیم گرفت خودش به سمت دروازه حرکت کند و پیکه توانست توپ را دور کند. 

Image Caption

 

جدی ترین موقعیت بارسا در دقیقه ۳۲ شکل گرفت که ضربه راکتیچ روی ضربه آزاد ارسالی مالکوم به تیر دروازه خورد.  رئال بلافصله پس از این صحنه می توانست روی ضد حمله گل بزند اما سانتر وینسیوس از دهانه دروازه عبور کرد و بنزما نتوانست خودش را به آن برساند. مالکوم لحظاتی بعد دفاع رئال را بهم ریخت و سوارز را در موقعیت خوبی صاحب توپ کرد اما ناواس به خوبی ضربه این بازیکن را دور کرد. 

حملات بارسا سرانجام نتیجه داد و این تیم در دقیقه ۵۷ توسط مالکوم به گل تساوی بخش رسید. ناواس به خوبی جلو آمد و توپ بلند ارسالی برای آلبا را دور کرد اما توپ در برگشت به سوارز رسید. واران ضربه سوارز را از روی خط برگشت داد اما مالکوم در برگشت توانست با یک ضربه خوب دروازه را باز کند. 

هر دو تیم در دقیقه ۶۳ دست به دو تعویض زدند. مسی و ویدال برای بارسا و بیل و کاسمیرو برای رئال به زمین آمدند. در حالی که در نیمه دوم بازی با برتری بارسا دنبال می شد این رئال بود که در دقیقه ۸۱ صاحب یک فرصت خوب شد. تراشتگن توانست توپ بلند ارسالی پشت مدافعان را دور کند اما توپ به بنزما رسید. این بازیکن هم توپ را در حالی که تراشتگن هنوز به درون دروازه بازنگشته بود به بیل رساند اما سمدو با یک تکل مناسب موفق شد ضربه این بازیکن را دور کند تا بازی در نهایت با نتیجه تساوی تمام شود. 

کلیدواژه