ثور 10, 1399 09:00 Asia/Kabul
  • تیزر تبلیغاتی شبکه‌های اجتماعی: ترامپ، آمریکا را در جهان اول کرد؛ البته در کرونا

تیزری تبلیغاتی در شبکه‌های اجتماعی انتشار یافته است که می گوید رئیس جمهور آمریکا توانسته است در زمینه ابتلا به ویروس کرونا و قربانیان آن، این کشور را در جهان اول کند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، در این تیزر تبلیغاتی آمده است: "دونالد ترامپ" گفته بود که آمریکا را اول از همه در اولویت‌های خود قرار می‌دهد و او اکنون توانسته است این کار را انجام دهد و در زمینه ابتلا به ویروس کرونا و قربانیان آن، آمریکا را در جهان اول کند.

براساس گزارش های منتشر شده، تا کنون بیش از یک میلیون و 35 هزار نفر در آمریکا به ویروس کرونا مبتلا شده‌ و از این تعداد بیش از ۵۹ نفر جان خود را از دست داده‌اند.

"اندرو کوومو"  فرماندار ایالت نیویورک اعلام کرد: بیش از ۳۰ درصد جمعیت شهر نیویورک به ویروس کرونا مبتلا شده اند.آمارهای رسمی حاکی است بیش از ۲۶ میلیون نفر در آمریکا از زمان آغاز شیوع کرونا تا کنون شغل خود را از دست داده اند.

کمبود شدید فراورده‌های گوشتی در آمریکا، ترامپ را مجبور کرد تا با استفاده از قانون تولیدات دفاعی، کارخانه‌های مرتبط را به بازگشایی وادار کند.اتحادیه این صنف موضع گرفته که ترامپ جان‌ها را به خطر می‌اندازد و قطعات منجمد را بر سلامت کارکنان ما ترجیح می‌دهد.همزمان با شیوع ویروس کرونا و ضربه بی‌سابقه به اقتصاد آمریکا، جمهوری‌خواهان درباره انتخابات آتی ریاست ‌جمهوری بسیار نگران هستند

کلیدواژه