ثور 27, 1399 14:13 Asia/Kabul
  • برگزاری همایش بین‌المللی قدس شریف؛ 29 و 30 ثور
    برگزاری همایش بین‌المللی قدس شریف؛ 29 و 30 ثور

همایش بین‌المللی قدس شریف به ‌شکل مجازی با هدف بررسی استراتژی جبهه مقاومت در مقابل رژیم اشغالگر قدس برگزار می‌شود.

آیت‌الله «علیرضا اعرافی» رئیس همایش بین المللی قدس شریف روز شنبه تصریح کرد: این همایش، 29 و 30 ثور از ساعت 16:30 تا 18:30 به وقت مکه به صورت مجازی برگزار می‌شود.  

آیت‌الله اعرافی با اشاره به حضور شخصیت‌های علمی، فرهنگی و سیاسی در این همایش بین‌المللی، افزود: هدف از برگزاری همایش بین المللی قدس شریف، زنده نگه داشتن قدس با استفاده از ظرفیت نخبگانی، سازمان‌های مردم نهاد و حرکت بزرگ اربعین حسینی، تبیین ترفندها و توطئه‌های رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی از اشغال فلسطین، بررسی نقش تروریسم دولتی در مساله فلسطین و جهان اسلام و بررسی استراتژی جبهه مقاومت در برابر رژیم اشغالگر قدس است.

رئیس همایش بین المللی قدس شریف همچنین با اشاره به محورهای این همایش تصریح کرد: قدس در اندیشه امام  خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی، تروریسم دولتی رژیم صهیونیستی، گفتمان مقاومت اسلامی و آزادسازی قدس، نقش سرداران شهید مقاومت در مبارزه علیه صهیونیسم از محورهای این همایش است.

معامله قرن، ترفند آمریکا برای تثبیت اشغالگری، ابعاد هنری و رسانه‌ای بازنمایی قدس و روز جهانی آن، اربعین حسینی و قدس، فلسطین در مسیر تحولات، افراطی گری، تروریسم و مسئله فلسطین، فلسطین و مسائل حقوق بشر از دیگر محورهای این همایش بین‌المللی است.

 

کلیدواژه