سرطان 20, 1400 15:04 Asia/Kabul
  • لفاظی پمپئو علیه ایران در نشست گروهک تروریست منافقین
    لفاظی پمپئو علیه ایران در نشست گروهک تروریست منافقین

وزیر خارجه سابق آمریکا در گردهمایی مجازی گروهک تروریست منافقین به لفاظی علیه ایران پرداخت.

به گزارش رادیودری، «مایک پمپئو» وزیر خارجه سابق آمریکا طی سخنانی ضد ایرانی در گردهمایی مجازی گروهک تروریست منافقین، مدعی شد که حکومت ایران ضعیف شده و زمان آن رسیده که آمریکا و متحدانش فشارها را بر سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور جدید ایران بیشتر کنند.
پمپئو در ادامه لفاظی هایش مدعی شد، رویکردی که «دونالد ترامپ» رئیس جمهور سابق آمریکا، در قبال ایران اتخاذ کرد در آستانه اثربخشی بود حال آنکه حصول نتیجه دلخواه نیازمند زمان بیشتری است.

وی در ادامه خوش رقصی هایش برای گروهک منافقین بدون اشاره به کارشکنی های آمریکا در مسیر برخورداری ایران از مزایای اقتصادی-سیاسی برجام، مدعی شد که تلاش برای کسب قدرت هسته ای، ایران را در وضعیت انزوا قرار داده است.
گردهمایی مجازی گروهک تروریست منافقین با مشارکت مقامات سابق آمریکایی و اروپایی و همچنین نمایندگانی از هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواه کنگره آمریکا از شنبه برای یک بازه زمانی سه روزه در برلین آغاز شده است.
حضور فراحزبی نمایندگان کنگره آمریکا در نشستی که دست بانیان آن به خون ملت ایران آغشته است، نشان دهنده عمق دشمنی واشنگتن با نظام جمهوری اسلامی آن هم در شرایطی است که آمریکا مدعی تلاش برای احیای برجام است!
این در حالی است که دولتمردان آمریکایی می دانند که منافقین در داخل ایران هیچ پایگاه مردمی ندارند و نامشان با خون، ترور و دسیسه گره خورده است اما ظاهراً مبالغ کلانی که به ازای بدگویی از تهران به آنها پرداخت می شود؛ آنچنان به مذاقشان خوش می آید که چشم خود را به روی حقیقت بسته نگه می دارند.

حمایت نمایندگان مجلس آمریکا از قطعنامه حامی گروهک منافقین

کلیدواژه