دلو 29, 1396 09:35 Asia/Kabul
  •  فرمانده نیروی زمینی ارتش پاکستان: مکان امنی در خاک پاکستان برای تروریست ها وجود ندارد

فرمانده نیروی زمینی ارتش پاکستان روز شنبه در کنفرانس امنیتی مونیخ گفت: کشورش علیه گروه های تروریستی اقدام کرده و هیچ مکان امنی برای آنها در خاک پاکستان وجود ندارد.

به گزارش ایرنا، ژنرال «قمر جاوید باجوا»  خاطرنشان کرد کشورش، القاعده، تحریک طالبان و دیگر گروه های تروریستی را شکست داده و دیگر هیچ پناهگاه امنی برای آنها در خاک پاکستان وجود ندارد.

 فرمانده نیروی زمینی ارتش پاکستان، در این کنفرانس همچنین مواضع اسلام آباد در خصوص امنیت جهانی و منطقه ای را تشریح  و بر تلاش های مشترک همه کشورها برای ریشه کنی تهدیدات تروریسم تاکید کرد.

باجوا با بیان اینکه پاکستان آماده همکاری با دیگر دولت ها برای استقرار صلح و ثبات در افغانستان است، افزود  تروریست ها در افغانستان پناهگاه داشته و از خاک این کشور به پاکستان حمله می کنند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش پاکستان تصریح کرد اسلام آباد روند دیوارکشی در مرز مشترک با افغانستان را انجام داده اما از بین بردن تروریسم نیازمند همکاری جهانی است.

پنجاه و چهارمین اجلاس کنفرانس امنیتی مونیخ از روز جمعه 27 دلو در هتل «بایریشرهوف» شهر مونیخ مرکز ایالت بایرن آلمان آغاز و تا روز یکشنبه  ادامه خواهد داشت.

 

کلیدواژه