برنامه های اخیر

 • الفبای دموکراسی

  الفبای دموکراسی

  عقرب 22, 1398 12:44

  سلام شنوندگان عزیز، با هشتمین قسمت از مجموعه برنامه الفبای دموکراسی از سوی آمریکا در خدمت شما هستیم. در قسمت قبلی در مورد دوره اول مشروطیت در افغانستان با شما عزیزان سخن گفتیم و در این برنامه "مرامنامه مشروطه خواهان اول و دوره دوم مشروطه در این کشور" را بررسی می کنیم. با ما همراه باشید.

 • صهیونیزم خانه عنکبوت

  صهیونیزم خانه عنکبوت

  عقرب 22, 1398 12:39

  شنوندگان عزیز، دربرنامه امروز صهیونیزم خانه عنکبوت با سه عنوان : تمایل نتانیاهو به تداوم "بلاتکلیفی سیاسی" در اسرائیل با کارشکنی علیه گانتس و رضایت و حمایت آمریکا و رزیم صهیونیستی از ناآرامی ها در عراق و نارضایتی مخفیانه نتانیاهو| در برابر ایران نباید روی ترامپ حساب کنیم در خدمت شما خواهیم بود.

 • تحولات شرق میانه

  تحولات شرق میانه

  عقرب 22, 1398 09:22

  در هفته ای که گذشت بار دیگر تحولات لبنان و عراق و همچنین توافق ریاض میان دولت مستعفی و شورای انتقالی جنوب یمن از مهمترین تحولات غرب آسیا بود که در این برنامه بررسی بیشتری می شود.

 • انعکاس

  انعکاس

  عقرب 21, 1398 13:01

  استقبال تجار و بازرگانان افغانستانی از فراورده های نفتی ایران و گفت و گو با سید علی حسینی مدیر عامل بورس انرژی ایران. ادامه چالش ها بر سر بازشماری انتخابات ریاست جمهوری افغانستان.

 • آمریکا نگاه از درون

  آمریکا نگاه از درون

  عقرب 20, 1398 10:01

  از جمله مهم ترین رویدادهای آمریکا باید به مواضع دوگانه آمریکا و اروپا در قبال تحولات برجامی اخیر، گسترش ماموریت نظامیان امریکا در سوریه و واکنش منفی روسیه ، ادعای نهادهای امنیتی و دولتی آمریکا درباره دخالت دیگر کشورها در انتخابات و خروج آمریکا از معاهده پاریس؛ گام واشنگتن برای تخریب کره زمین اشاره کرد.

 • ایران در آیینه هفته

  ایران در آیینه هفته

  عقرب 20, 1398 09:57

  سرخط اخبار مهم: تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی بر ایستادگی ملت ایران درمقابل توطئه های حاکمان واشنگتن ، غنی‌سازی در فُردو؛ پاسخ ایران به‌انفعال اروپا ، گام چهارم ایران؛ شکست فشار حداکثری آمریکا ... .

 • افغانستان در هفته ای که گذشت

  افغانستان در هفته ای که گذشت

  عقرب 20, 1398 09:50

  سرخط مهم اخبار: بالا گرفتن تنش دیپلماتیک بین افغانستان و پاکستان ، انتقاد مجلس سنای افغانستان از خلیل زاد، یکی از تیم‌های انتخاباتی مانع بازشماری آرا و مشارکت دولت افغانستان در نشست صلح در پکن ..... .

 • انعکاس

  انعکاس

  عقرب 18, 1398 15:59

  چالش های رسانه ها در افغانستان و گفت و گو با کارشناسان امور رسانه. اهمیت هفته وحدت در افغانستان. برگزاری المپیاد علمی دانش آموزان مهاجر افغانستانی در مشهد.

 • صهیونیزم خانه عنکبوت

  صهیونیزم خانه عنکبوت

  عقرب 14, 1398 11:28

  دربرنامه امروز صهیونیزم خانه عنکبوت با سه عنوان گرهِ کور کابینه‎سازی برای صهیونیست‌ها ، بن بست سیاسی رژیم صهیونیستی و احتمال ماجراجویی نتانیاهو ، متوسل شدن نتانياهو به ايران هراسي در خدمت شما خواهیم بود.