برنامه های اخیر

 • کنکاش

  کنکاش

  جدی 27, 1398 15:30

  گفت و گوهای امریکا و طالبان، نقش دولت افغانستان و طرح های موجود در زمینه صلح

 • مجله اقتصادی

  مجله اقتصادی

  جدی 27, 1398 13:30

  تصویب پیش‌نویس متوازن سازی و ایجاد اصلاحات در معاشات کارمندان دولتی، راه اندازی سیستم خدمات پولی و انتقال پول، فواید اتصال آسیای مرکزی به جنوب آسیا از طریق بندر چابهار برای افغانستان و ...

 • با ارگ

  با ارگ

  جدی 27, 1398 10:15

  اظهارات اشرف غنی رئیس جمهور افغانستان در مورد وضعیت معارف و پلیس، اظهارات عبدالله عبدالله رئیس اجرایی در مورد خدمات انتقال پولی شرکت ام تی ان، وضعیت آب و هوا و ...

 • الفبای دموکراسی

  الفبای دموکراسی

  جدی 25, 1398 13:49

  در برنامه امروز، زمینه ها و عوامل روی کار آمدن این نظام، یعنی اشغال افغانستان توسط آمریکا و کنفرانس بین المللی "بن" درباره این کشور را تبیین می کنیم.

 • صهیونیزم خانه عنکبوت

  صهیونیزم خانه عنکبوت

  جدی 25, 1398 13:44

  دربرنامه امروز صهیونیزم خانه عنکبوت با سه عنوان : هراس رژیم صهیونیستی از درگیری احتمالی با متحدان ایران ، وبگاه صهیونیستی: حملات موشکی ایران موفقیت‌آمیز بود؛ ترامپ حقیقت را نگفت ، فراخوان حماس برای نبرد جمعی واحد علیه تجاوزهای صهیونیستی در خدمت شما خواهیم بود.

 • انعکاس

  انعکاس

  جدی 25, 1398 11:58

  سخنان اشرف غنی رئیس جمهور افغانستان در مراسم فارغ التحصیلی افسران پلیس در کابل و گفت و گو با فاروق بشر کارشناس نظامی. وعده مسئولان افغانستان در مورد آغاز به کار شرکت هوایی باختر و گفت و گو با عبدالواحد احمدیار کارشناس امور هوانوردی.

 • تحولات شرق میانه

  تحولات شرق میانه

  جدی 24, 1398 13:46

  در هفته ای که گذشت تشییع پیکر شهدای مقاومت، واکنش ها به جنایت دولت تروریستی آمریکا در ترور سرداران مقاومت و همچنین واکنش قاطع جمهوری اسلامی ایران به جنایت دولت تروریستی آمریکا از مهمترین تحولات منطقه غرب آسیا بود.

 • آمریکا نگاه از درون

  آمریکا نگاه از درون

  جدی 24, 1398 13:40

  ازجمله مهمترین رویدادهای آمریکا باید به تصویب قطعنامه کاهش اختیارات جنگی ترامپ در مجلس نمایندگان امریکا، واکنش انفعالی ترامپ به حمله انتقامی ایران علیه اهداف آمریکایی، تحریم های جدید آمریکا علیه ایران و تاکید ترامپ بر خارج نشدن نیروهای نظامی آمریکا از عراق باید اشاره کرد.

 • ایران در آیینه هفته

  ایران در آیینه هفته

  جدی 24, 1398 13:28

  ملت ایران هفته گذشته را با وداعی تاریخی با شهدای اقدام تروریستی امریکا و با زدن سیلی محکم به امریکا به پایان برد . در برنامه نگاه هفته به این موضوع می پردازیم.