برنامه های اخیر

 • مجله اقتصادی

  مجله اقتصادی

  جدی 08, 1398 14:30

  تلاش حکومت افغانستان برای اقتصاد محور شدن دیپلماسی سیاست خارجی، وضعیت تولید و توزیع برق در افغانستان، وضعیت منابع طبیعی و جنگل های افغانستان، صادرات میوه های خشک به چین و ...

 • الفبای دموکراسی

  الفبای دموکراسی

  قوس 16, 1398 11:25

  در قسمت قبلی در مورد وضعیت دموکراسی در دوره های هاشم خان، محمودخان و ظاهر شاه در افغانستان با شما عزیزان سخن گفتیم و در این برنامه ادامه مباحث مربوط به دهه دموکراسی در افغانستان و جریان های ملی­ گرا، مارکسیست و اسلام­ گرا در این کشور را بررسی می کنیم. با ما همراه باشید.

 • الفبای دموکراسی

  الفبای دموکراسی

  قوس 16, 1398 11:14

  در قسمت قبلی در مورد دستاوردهای مشروطه دوم و آغاز مشروطه سوم با شما عزیزان سخن گفتیم و در این برنامه دوره های هاشم خان، شاه محمودخان و دهه دموکراسی در افغانستان را بررسی می کنیم. با ما همراه باشید.

 • صهیونیزم خانه عنکبوت

  صهیونیزم خانه عنکبوت

  قوس 16, 1398 11:10

  از نوامبر 2018 تا نوامبر 2019؛ بن بست بی سابقه رژیم صهیونیستی ، به رسمیت شناختن شهرک سازی، گامی جدید در معامله قرن و کودکان فلسطینی، قربانی جنایت های اسرائیل

 • تحولات شرق میانه

  تحولات شرق میانه

  قوس 13, 1398 13:42

  در هفته ای که گذشت گفتگوی امنیتی منامه، سفر بن سلمان به ابوظبی، تظاهرات روز خشم مردم فلسطین و تحولات عراق از مهمترین تحولات غرب آسیا بود.

 • آمریکا نگاه از درون

  آمریکا نگاه از درون

  قوس 13, 1398 13:37

  از جمله مهمترین رویدادهای آمریکا باید به انتشار یک تحقیق جدید در باره نتایج جنگ های آمریکا در غرب آسیا ، برکناری مقام مسئول نیروی دریایی در پنتاگون تاوان مخالفت با ترامپ، حکم دادگاه به نفع روند استیضاح ترامپ وموافقت ترامپ با مصوبات کنگره آمریکا درباره هنگ کنگ اشاره کرد.

 • ایران در آیینه هفته

  ایران در آیینه هفته

  قوس 13, 1398 13:07

  هفته ای که گذشت مصادف با گرامیداشت ایام هفته بسیج بود. حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب، چهارشنبه گذشته در دیدار هزاران نفر از بسیجیان، ضمن تبریک هفته بسیج،‏ نظام سلطه را دشمن همه ملت ایران دانستند و تصریح کردند: بسیج به همان دلیل که برای مردم و ‏کشور بسیار مهم است، به‌شدت در معرض توطئه ‏و نفوذ دشمن قرار دارد تا این حرکت عظیم را از درون دچار مشکل کنند، البته ‏بی‌شک بسیج در این مبارزه و مقابله پیروز خواهد شد.

 • افغانستان در هفته ای که گذشت

  افغانستان در هفته ای که گذشت

  قوس 13, 1398 12:57

  سرخط مهم اخبار: تاکید بر برمقابله با خشونت های احتمالی در روند انتخابات افغانستان ، هشدار حامد کرزی درباره بحرانی شدن اوضاع افغانستان ، واکنش در افغانستان به ترور وحید مژده ، رقابت ترامپ و سناتورهای آمریکا برای دخالت بیشتر در امور افغانستان .... .

 • از تهران تا کابل

  از تهران تا کابل

  قوس 10, 1398 10:40

  بهره برداری از راه آهن هرات-خواف تا پایان سال جاری، دیدار جواد ظریف وزیر خارجه ایران با هیات طالبان در تهران، برگزاری جشنواره ادبی ماوراء از سوی خانه ادبیات افغانستان در آینده نزدیک و ...