• آمریکانگاه ازدرون

  سنبله 18, 1399 10:40

  تاکیدمشاورجوبایدن برلزوم بازگشت آمریکابه برجام،ادامه تقلای آمریکابرای تمدیدتحریم تسلیحاتی ایران،نه دوباره به ترامپ وشکست سیاست صادراتی ایالات متحده آمریکا

 • آمریکانگاه ازدرون

  سنبله 16, 1399 08:17

  اذعان بانک مرکزی آمریکابه شرایط دشواراقتصادی آمریکا،پذیرش نامزدی حزب جمهوریخواه ازسوی ترامپ،ردادعای ترامپ درزمینه احتمال تقلب درانتخابات ریاست جمهوری آمریکاوتشدیداعتراضات به بی عدالتی درآمریکا

 • انعکاس

  سرطان 12, 1399 12:57

  ادامه دیدارهای مقامات آمریکایی با مقامات کشورهای منطقه و مسئولان طالبان درخصوص مسئله صلح افغانستان و گفت‌وگو با محمدعلی اخلاقی عضو مجلس نمایندگان و سیدآقا موسوی‌نژاد، کارشناس امور سیاسی. بررسی وضعیت شیوع ویروس کرونا در ولایات مختلف افغانستان.

 • انعکاس

  سرطان 07, 1399 13:06

  تنش‌های آمریکا و پاکستان در رابطه با بحث مبارزه با تروریسم تلاش‌ها برای آغاز گفت‌وگوهای بین‌الافغانی و به نتیجه رسیدن آن.

 • انعکاس

  جوزا 17, 1399 13:00

  انتقاد شخصیت‌ها و احزاب سیاسی افغانستان از تبعیض، بی‌عدالتی و سرکوب اعتراضات اخیر در آمریکا و گفت‌وگو با حجت‌الاسلام سیدعیسی حسینی مزاری، رئیس مرکز فعالیت‌های سیاسی فرهنگی تبیان تاکید ریاست اداره هوانوردی افغانستان بر معیارسازی میدان‌های این کشور براساس استانداردهای جهانی و گفت‌وگو با عبدالواهد احمدیار، کارشناس و آگاه امور هوانوردی.

 • سرایت کرونا به درون لابی صهیونیستی آیپک

  حوت 17, 1398 12:07

  آزمایش کرونای دو نفر مثبت تشخیص داده شده که اخیرا در نشست یک لابی صهیونیستی در آمریکا شرکت کرده بودند.

 • گفتگوی خلیلزاد با رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا درباره روند صلح افغانستان

  میزان 28, 1398 13:02

  خلیلزاد، نماینده ویژه آمریکا در امور صلح افغانستان با ژنرال «مارک میلی» که به تازگی به مقام ریاست ستاد مشترک ارتش آمریکا منصوب شده درباره روند صلح افغانستان گفت‌وگو کرد.

 • افغانستان در هفته ای که گذشت

  جوزا 03, 1398 12:51

  سرخط مهم اخبار: نگرانی افغانستان از پنهانکاری آمریکا در روند صلح ، مخالفت سنای افغانستان با عدم استفاده از "بیومتریک" در انتخابات، اهداف دراز مدت داعش در افغانستان و آسیای مرکزی،و

 • سرلشکر سلامی: آمریکا از قدرت گروه های مقاومت می هراسد

  ثور 29, 1398 15:59

  فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه سرزمین های اسلامی مولد جوانان جهادگر هستند، تاکید کرد: آمریکا از قدرت گروه های مقاومت و جهادی می هراسد.

 • بازی آمریکا در افغانستان با مهره سوخته داعش

  حوت 19, 1397 11:13

  شنیدن نام داعش برای افکار عمومی با قتل و غارت همراه شده است . علیرغم این بدنامی باز هم شاهدیم که آمریکا راضی است در دست آنها از تفاله هایشان برای اغراض منطقه ای خود استفاده کند . یکی ازاین اغراض منطقه ای افغانستان و شنیدن واژه ی داعش در این منطقه بلافاصله ذهنها را به طرف آمریکا می کشاند که با چه حساب کتابی این مهره های سوخته در دست آمریکا برای بازی جدید جا گرفته اند؟