• انعکاس

  انعکاس

  دلو 25, 1397 16:17

  بررسی بیانیه مهم مقام معظم رهبری و گفت و گو با کارشناسان سیاسی و فرهنگی افغانستان و ایران. بارش های شدید و جاری شدن سیل در ولایت هرات.

 • ایران درآیینه هفته

  ایران درآیینه هفته

  جدی 17, 1397 14:06

  نگاهی به سفر دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین به تهران؛ تحلیلی بر سیاست اتحادیه اروپا در قبال برجام و بررسی موضوع امنیت در خلیج فارس ازموضوعات این برنامه است

 • انعکاس

  انعکاس

  میزان 14, 1397 15:00

  سخنرانی مقام معظم رهبری در اجتماع عظیم بسیجیان در تهران

 • سخنرانی آیت الله خامنه ای در شانزدهمین مراسم مشترک دانش آموختگی و تحلیف دانشجویان دانشگاههای افسری در نوشهر

  سخنرانی آیت الله خامنه ای در شانزدهمین مراسم مشترک دانش آموختگی و تحلیف دانشجویان دانشگاههای افسری در نوشهر

  سنبله 20, 1397 19:49

  در این برنامه به تحلیل سخنان حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی در شانزدهمین مراسم مشترک دانش آموختگی و تحلیف دانشجویان دانشگاههای افسری ارتش جمهوری اسلامی ایران در نوشهر پرداخته شده است.

 • دیدار رئیس‌جمهور و اعضای هیئت دولت با آیت الله خامنه ای

  دیدار رئیس‌جمهور و اعضای هیئت دولت با آیت الله خامنه ای

  سنبله 11, 1397 11:08

  نتیجه مذاکره با مسئولان قبلی امریکا که حداقل ظاهرساز بودند اینگونه شد، حالا با مسئولان وقیح و هتاک فعلی که شمشیر را برای ایرانی ها از رو بسته‌اند چه مذاکره ای داریم بنابراین مذاکره ای در هیچ سطحی با امریکایی ها صورت نخواهد گرفت.

 • پیام حج مقام معظم رهبری

  پیام حج مقام معظم رهبری

  سنبله 01, 1397 16:38

  آیت الله خامنه ای در پیام حج : «حج ، در این مکان و در این محدوده‌ی زمانی، همیشه و در همه‌ی سالها، با زبان رسا و منطق آشکار، مسلمانان را به اتّحاد فرامی خوانَد. و این در نقطه‌ی مقابلِ خواست دشمنان اسلام است که در همه‌ی دورانها و بویژه در این دوران، مسلمانان را به صف آرایی در برابر یکدیگر تشویق می کرده‌اند و می کنند.»

 • بیانات آیت الله خامنه ای در دیدار با اقشار مختلف مردم

  بیانات آیت الله خامنه ای در دیدار با اقشار مختلف مردم

  اسد 24, 1397 15:15

  حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح دوشنبه 22 اسد، با هزاران نفر از قشرهای مردم از استان‌های مختلف دیدار کردند. ایشان در این دیدار صمیمانه سخنان مهمی درباره‌ی اوضاع اقتصادی و معیشتی مردم، شرارت‌های آمریکا و نیز ضرورت وحدت عمومی مردم و مسئولان بیان کردند .

 • غلبه بر نفس

  غلبه بر نفس

  اسد 18, 1397 13:11

  در ادامه به فراز دیگری از درس اخلاق آیت الله خامنه ای گوش می دهیم.

 • انقلاب اسلامی، پشتوانه سیاست خارجی

  انقلاب اسلامی، پشتوانه سیاست خارجی

  اسد 03, 1397 12:37

  حضرت آیت الله خامنه ای : « می‌توان با روحیه‌ی صحیح انقلابی و دیپلماسی هوشمندانه و هدفمند، روابط خارجی را گسترش داد و عناصر قدرت نظام را به پشتوانه‌ای برای دستاوردهای سیاسی و دیپلماسی تبدیل کرد.»

 • دیدگاه رهبری ( دیدار با دست اندکاران فریضه حج)

  دیدگاه رهبری ( دیدار با دست اندکاران فریضه حج)

  سرطان 28, 1397 17:54

  رهبر معظم انقلاب صبح دوشنبه ، 25 تیر 95، در آستانه‌ اعزام کاروان‌های حجاج بیت الله الحرام به سرزمین وحی، با دست‌اندرکاران حج در سازمان ها و نهادهای مرتبط دیدار کردند. ایشان در این دیدار حج را مظهر آمیختگی « دنیا و آخرت » و « دین و سیاست » معرفی کردند . همچنین نکات مهمی درباره فریضه حج، فاجعه منا ، ضرورت امنیت حجاج و مسائل روز دنیای اسلام از جمله مسأله فلسطین و یمن بیان فرمودند. در ادامه توجه شما را به اهم فرمایشات ایشان در این دیدار جلب می کنیم.