• گذری بر رخدادهای خاورمیانه

  گذری بر رخدادهای خاورمیانه

  جدی 17, 1397 13:57

  در هفته ای که گذشت، تحولات لبنان، یمن و سرزمین های اشغالی در زمره مهمترین تحولات خاورمیانه بود که در این برنامه به طو مبسوط تری بررسی می شود.

 • سخنرانی آیت الله خامنه ای در شانزدهمین مراسم مشترک دانش آموختگی و تحلیف دانشجویان دانشگاههای افسری در نوشهر

  سخنرانی آیت الله خامنه ای در شانزدهمین مراسم مشترک دانش آموختگی و تحلیف دانشجویان دانشگاههای افسری در نوشهر

  سنبله 20, 1397 19:49

  در این برنامه به تحلیل سخنان حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی در شانزدهمین مراسم مشترک دانش آموختگی و تحلیف دانشجویان دانشگاههای افسری ارتش جمهوری اسلامی ایران در نوشهر پرداخته شده است.

 • قرآن، ریسمان محکم الهی

  قرآن، ریسمان محکم الهی

  ثور 10, 1397 16:47

  حضرت آیت الله خامنه ای: « ولایت کفّار، مسلمانها را بدبخت می کند؛ مثل این ولایتی که امروز مشاهده می کنید و بعضی از کشورها با رژیم صهیونیستی بنا می کنند به مبادله‌ی کلمات محبّت‌آمیز و ارتباطات گوناگون سیاسی و اقتصادی و غیره.»

 • کنکاش

  کنکاش

  دلو 13, 1396 15:00

  تحلیل و بررسی بیانات رهبر معظم انقلاب در خصوص برنامه های امریکا در افغانستان، منطقه و جهان اسلام و وظایف مسلمانان در این رابطه

 • شکوه همدلی و اتحاد (3)

  شکوه همدلی و اتحاد (3)

  قوس 12, 1396 16:40

  مومنان همواره این حقیقت را تجربه کرده اند که هرگاه باهم جبهه ای متحد تشکیل داده اند، موفقیت و بهروزی را شاهد بوده اند و آنگاه که بذر تفرقه دشمن را آبیاری نموده اند، جهان اسلام حاصلی جز تشتت و انحطاط به خود ندیده است.

 • شکوه همدلی و اتحاد(1)

  شکوه همدلی و اتحاد(1)

  قوس 11, 1396 14:23

  در آغاز هفته وحدت قرار داریم. این هفته جلوه هایی از اتحاد و همدلی را میان مذاهب مختلف اسلامی ترسیم می کند که حاصل آموزه های نبی مکرم اسلام و تلاش سالها مجاهدت اندیشمندان اسلامی است.در این مجموعه برنامه 6 قسمتی جلوه هایی از اتحاد و همدلی میان مسلمانان را بیان می کنیم. با ما همراه باشید

 • شیخ صدوق، ستاره در آسمان فقاهت

  شیخ صدوق، ستاره در آسمان فقاهت

  ثور 16, 1396 19:25

  به مناسبت روز بزرگداشت عالم بزرگ جهان اسلام، جعفر، محمدبن علی بابویه قمی، معروف به شیخ صدوق.

 • نگاهی به کنگره بین المللی شهدای جهان اسلام

  نگاهی به کنگره بین المللی شهدای جهان اسلام

  حوت 22, 1395 17:03

  کنگره بین المللی شهدای جهان اسلام فرصتی نیکو برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در سطح جهان است . به یقین تجلیل از مقام شهدا در جهان اسلام به معنای تجلیل از حقیقت انسانیت، مقاومت ، حمایت از حقوق ملتها و دفاع از حق مظلوم است .

 • گوهرشاد، میزبان بانوان برگزیده جهان اسلام

  گوهرشاد، میزبان بانوان برگزیده جهان اسلام

  سنبله 23, 1395 14:27

  به منظور جریان سازی فرهنگی در خصوص معرفی زنان تاثیرگذار و نیکوکار در جهان اسلام، طرح برگزاری جشنواره و اعطای جایزه جهانی گوهرشاد از سوی آستان قدس رضوی تدوین شد. این جایزه هر ساله به 8 بانوی فرهیخته و نیکوکار جهان اسلام که اقدامات چشمگیری در داخل کشور متبوع خود یا در عرصه جهان اسلام داشته‌اند، اهدا می‌شود.‌ هدف از این طرح تجلیل از بانوان نخبه و نیکوی مسلمان در سراسر جهان در ذیل نام مبارک امام رضا (ع ) است.

 • عربستان و افزایش تنش در جهان اسلام

  عربستان و افزایش تنش در جهان اسلام

  سنبله 23, 1395 10:55

  در این برنامه ضمن بررسی جایگاه عید قربان در وحدت میان مسلمانان، سیاست های مخرب عربستان در افزایش تنش در جهان اسلام بررسی می شود.