• ایران در آیینه هفته

  ایران در آیینه هفته

  ثور 22, 1398 08:44

  برنامه نگاه هفته را با گزیده ای از بیانات رهبر معظم انقلاب در محفل انس با قرآن کریم آغاز می کنیم .تحلیلی بر سرانجام برجام و انچه که هفته گذشته ؛ در سالروز خروج امریکا از برجام اتفاق افتاد دومین گزارشی است که در ادامه برنامه نگاه هفته ؛ خواهید شنید .

 • انعکاس

  انعکاس

  دلو 10, 1397 15:00

  انتقادهای تند اشرف غنی از مذاکرات قطر -رد طرح حکومت موقت - مسابقات قرآن کریم در کرمان -تدابیر والی هرات در برخورد با مخالفان مسلح

 • تجلی قرآن در قیام امام حسین (2)

  تجلی قرآن در قیام امام حسین (2)

  سنبله 22, 1397 16:43

  قرآن کریم بر علم و عقل ،تاکید می نماید تا غفلت و جهل از جامعه انسانی رخ برباید و حسین (ع) اعلام می دارد غفلت و بی‌توجهی ،بدترین بیماری است که دامن‌گیر انسان و جامعه انسانی می‌شود

 • تجلی قرآن در قیام امام حسین (1 )

  تجلی قرآن در قیام امام حسین (1 )

  سنبله 20, 1397 19:53

  انقلاب کربلا و حماسه حسین (ع)، انقلابی منحصر به فرد است که سریع تر از هر انقلابی به رسوایی ستم انجامید و حقایق پنهان در غبار تبلیغات مسموم اموی را آشکار ساخت. در مجموعه برنامه ای کوتاه به بخش‌هایی از سخنان قرآنی حسین (ع) در مواجهه با افراد و حوادث در راه مکه تا کربلا اشاره می کنیم .امام در هر فرصتی که می یافت، با تلاوت آیات الهی به پالایش روحها و هدایت گمراهان می پرداخت و بدینگونه ، متذکر می شد که می داند کجا ایستاده و برای چه قیام کرده وجبهه مقابل چه کسانی هستند.

 • بانوی تازه مسلمان آمریکایی

  بانوی تازه مسلمان آمریکایی

  اسد 29, 1397 14:34

  بانوی تازه مسلمان آمریکایی

 • از زندگی هالیوودی تا معنویت اسلام

  از زندگی هالیوودی تا معنویت اسلام

  سرطان 18, 1397 14:18

  ژمی براون تازه مسلمان آمریکایی : « زندگی لس آنجلسی دیگر به نظرم احمقانه می آمد. دیگر دلم نمی خواست با این افراد باشم. اهداف آنها را دنبال کنم. نمی خواستم هیچ کاری با آنها داشته باشم. »

 • همنشینی با صالحان

  همنشینی با صالحان

  سرطان 11, 1397 13:18

  انسان ها در پی رفاقت و معاشرت بر یکدیگر تاثیرشگفت انگیزی می گذارند. دوست خوب و صالح، میل به اصلاح و کمال را در آدمی تقویت می کند و انسان را در مسیر سعادت یاری می دهد و بالعکس همنشینی با بدان انسان را به تباهی و فساد می کشاند.

 • اسلام آوردن جوان آمریکایی

  اسلام آوردن جوان آمریکایی

  سرطان 07, 1397 15:35

  بنیامین کیافچن ، تازه مسلمان آمریکایی: « آرامشی را که از مرور آیات قرآن در قلبم ایجاد می‌شد، پیش از آن در هیچ کتاب دیگری نیافته بودم. از آن پس در روزهای بی‌تابی و شب‌های بی‌خوابی ناگزیر به سراغ قرآن می‌رفتم تا راز آرامشی را که در لابه لای خطوط این کتاب آسمانی نهفته شده را بیابم. »

 • قدر، شبی بهتر از هزار ماه

  قدر، شبی بهتر از هزار ماه

  جوزا 17, 1397 17:22

  آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی در اهمیت شب قدر می فرمایند: "در حقیقت از شب قدر، انسان مومن روزه‌دار، سال نویی را آغاز می کند. در شب قدر تقدیر او در دوران سال برای او از سوی کاتبان الهی نوشته می شود. انسان وارد یک سال نو، مرحله‌‌ی نو و در واقع یک حیات نو و ولادت نو (تولدی نو) می شود."

 • رمضان؛ شهر خدا

  رمضان؛ شهر خدا

  ثور 30, 1397 15:15

  ماه مبارک رمضان، ماه مهمانی خداست. این مهمـانی بـا همـه زیبـایی هـا و شیرینی هایش مانند هر مهمانی دیگری، زمان محدودی دارد که باید قدر آن را دانـست و از فرصت کوتاه آن بـه قدر کافی بهره برد. این برنامه متنی برگرفته از خطبه پیامبر (ص) (خطبه شعبانیه) درباره ماه مبارک رمضان است که به مناسبت نخستین روز ماهمبارک رمضان تقدیم شما می شود.