• از تهران تا کابل

  از تهران تا کابل

  حوت 04, 1398 10:40

  دیدار جمعی از علما و مولوی های افغانستانی با رئیس دانشکده الهیات و معارف اسلامی دانشگاه فردوسی مشهد، هشتمین نمایشگاه مشترک اقتصادی ایران و افغانستان در کابل، مربی ایرانی سرمربی تیم ملی والیبال افغانستان و ...

 • از تهران تا کابل

  از تهران تا کابل

  قوس 18, 1398 10:40

  ساماندهی مرزهای مشترک ایران و افغانستان، آغاز به کار سفیر جدید ایران در افغانستان، حضور فعال دانشجویان افغانستانی در پنجمین جشنواره و نمایشگاه فرهنگ ملل در مشهد و ...

 • از تهران تا کابل

  از تهران تا کابل

  سرطان 29, 1398 09:40

  تقدیر اشرف غنی رئیس جمهور افغانستان از سید مهدی زرقانی نویسنده ایرانی، هفته ایران و افغانستان در فرهنگسرای غدیر در مشهد، امضای تفاهم نامه همکاری مشترک بین دانشگاه پیام نور ایران و وزارت تحصیلات عالی افغانستان و ...

 • انعکاس

  انعکاس

  حمل 31, 1398 18:08

  بررسی لغو نشست در قطر و گفت و گو با کارشناسان سیاسی. سفر هیات افغانستان به ایران برای ایجاد تاسیس خانه فرهنگ افغانستان در مشهد و گفت و گو با محمد حسین رحیمی مسئول فرهنگی سرکنسولگری افغانستان در مشهد و سید محسن سادات کیایی مسئول خانه فرهنگ ایران در هرات.

 • سخنان اشرف غنی رئیس جمهور افغانستان در مورد مذاکرات صلح و انتخابات. برگزاری نمایشگاه گردشگری و صنعت غذا و حضور افغانستان در این نمایشگاه.

  سخنان اشرف غنی رئیس جمهور افغانستان در مورد مذاکرات صلح و انتخابات. برگزاری نمایشگاه گردشگری و صنعت غذا و حضور افغانستان در این نمایشگاه.

  قوس 08, 1397 16:16

  بررسی سخنان اشرف غنی در ژنف در گفت و گو با وحید الله ظهوری حسینی. برگزاری نمایشگاه گردشگردی در مشهد و حضور افغانستان در این نمایشگاه و گفت و گو با محمد جعفری.

 • در سوگ شهادت حضرت علی بن موسی الرضا (ع)

  در سوگ شهادت حضرت علی بن موسی الرضا (ع)

  عقرب 17, 1397 10:00

  قرنها گذشته است، مردی بزرگ و الهی قدم در سرزمین ایران نهاد که  از اهل بیت پاک پیامبر اسلام (ص ) و از بندگان شایسته خداوند بود و با آمدنش ، دریایی از رحمت و مهر را با خود به همراه آورد.

 • دیدار نوروزی رهبر معظم انقلاب با مردم در مشهد

  دیدار نوروزی رهبر معظم انقلاب با مردم در مشهد

  حمل 09, 1397 20:54

  در این برنامه بخشی ازمهم ترین بیانات حضرت آیت الله خامنه ای، در اول فروردین ماه سال جدید ، در مشهد، ارائه شده است.

 • در سوگ هشتمین پیشوای امامت

  در سوگ هشتمین پیشوای امامت

  عقرب 27, 1396 19:01

  امروز سالروز شهادت هشتمین پیشوای امامت، امام رضا(ع) است. از شما می خواهیم به ویژه برنامه ای که بدین مناسبت تهیه شده است، گوش دهید.

 • ازهردری سخنی

  ازهردری سخنی

  اسد 25, 1396 12:40

  روززیارتی مخصوص امام رضاع

 • گزارشی از برگزاری دومین همایش بین المللی بانوان مروج فرهنگ رضوی

  گزارشی از برگزاری دومین همایش بین المللی بانوان مروج فرهنگ رضوی

  اسد 14, 1396 14:02

  دومین همایش بین المللی بانوان مروج فرهنگ رضوی در نهم و دهم اسد در مشهد برگزار گردید.