Janar 26, 2021 19:05 Europe/Tirane
  • Pamje me dëborë nga diga Alborz

Pamje me dëborë nga diga Alborz e cila konsiderohet një prej atraksioneve turistike të provincës Mazandaran dhe është një margaritar në malet Hirekani të Iranit.

Tags