Shtator 25, 2020 11:47 Europe/Tirane
  • Shpërthimi i një autobombe në Siri

Të enjtën në mbrëmje një autobombë ka shpërthyer në veri të provincës Hasake të Sirisë ku si pasojë janë vrarë 3 persona dhe janë plagsour 11 të tjerë. 

Tags

Komente