Tetor 13, 2020 17:20 Europe/Tirane
  • Bashar Asad viziton zonat e dëmtuara nga zjarri

Presidenti sirian Bashar Asad ka zhvilluar një vizitë në zonat e dëmtuara nga zjarri në provincën Latakia dhe ka biseduar nga afër me banorët e këtyre zonave. 

Tags

Komente