Janar 01, 2020 18:42 Europe/Tirane

Sulmuesi iranian, Alireza Jahanbakhsh, me një goditje spektakolare shënoi golin e barazimit për Brighton në minutën e 84-të duke i dhuruar një pikë ekipit të tij në ndeshjen e vështirë me Chelsea-n.

Jahanbakhsh u fut në fushë në minutën e 68-të dhe ky ishte goli i dytë i tij në dy ndeshjet e fundit të Brighton.

 

Tags

Komente