مهر ۲۱, ۱۳۹۸ ۱۶:۴۲ Asia/Dushanbe
  •  رهبر معظم انقلاب: با تمسک به سیدالشهداء (ع) در مقابل آمریکا کوتاه نمی‌آییم

رهبر معظم انقلاب اسلامی با بیان اینکه ملت ایران بر اساس فلسفه حرکت حضرت سیدالشهداء، مقابله با جبهه کفر، صهیونیزم و آمریکا را وظیفه خود می‌داند، تاکید کردند: کوتاه نیامدن ایران در مقابل آمریکا بر همین اساس صورت می‌گیرد.

حضرت آیت الله خامنه ای صبح امروز (یکشنبه) در مراسم دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه امام حسین (ع)، عزت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در داخل و خارج یادآوری کردند و افزودند: آمریکایی ها نیز با چهره خصمانه و عبوس خود به سپاه، عزت آن را افزون‌تر کردند.

رهبر معظم انقلاب اسلامی با تأکید بر ضرورت مجهز شدن به همه ابعاد نرم افزاری و سخت افزاری قدرت، راهپیمایی اربعین را از مصادیق قدرت حقیقی خواندند و افزودند: اجتماع عظیم و میلیونی زائران در مسیر حرکت به کربلا ، قدرت اسلام و جبهه مقاومت اسلامی را تجلی دوباره می‌دهد.

ایشان راهپیمایی عظیم مسلمانان در اربعین حسینی از کشورهای مختلف، فرقه‌های مختلف اسلام و حتی برخی ادیان دیگر را فریادی رسا و رسانه ای بی همتا در دنیای پیچیده تبلیغات و جهان پرهیاهوی بشریت امروز خواندند و افزودند: شعار پر معنای «الحُسین یجمعنا» یک حقیقت ناب است چرا که امام حسین (ع) این اجتماع بی نظیر را به راه انداخته است و همه را به سمت سرچشمه معنویت و آزادگی به حرکت درآورده است.

حضرت آیت الله خامنه ای با بیان اینکه امروز جبهه کفر و صهیونیزم و آمریکا با مکیدن خون ملت‌ها، جنگ افروزی و دیگر فجایع، با ملت‌ها با ظلم و جور و ستم رفتار می کند، تصریح کردند: امام حسین(ع)، ادای وظیفه در مقابله با ظلم و ظالم را علت قیام و حرکت خود اعلام می‌کند و جمهوری اسلامی نیز بر همین اساس، عمل به این وظیفه را تکلیف خود می داند و در همه حال به آن عمل خواهد کرد.

رهبر معظم انقلاب اسلامی افزودند: جوانان بدانند که فکر و ذهن آنها اولین آماج دشمن است بنابراین با ایمان و قدرت در مقابل ترفندهای دشمنان بایستند.

کامنت