آبان ۲۳, ۱۳۹۸ ۱۰:۱۱ Asia/Dushanbe
  • تهران؛ میزبان کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی

سی و سومین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی با شعار "وحدت امت اسلام در دفاع از مسجدالاقصی" امروز (پنجشنبه) در تهران آغاز به کار کرد.

به گزارش رادیو برون مرزی صدای خراسان ،در این همایش بین المللی که با حضور 400 نفر از شخصیت‌های سیاسی، اندیشمندان و دانشگاهیان از 90 کشور جهان حضور دارند، مهمترین مسائل روز جهان اسلام بحث و بررسی می‌شود.
در سی و سومین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی، 10 برگزیده تقریبی معرفی خواهند شد و از 5 شخصیت برجسته تقریبی بین المللی تجلیل می‌شود.
دیدار میهمانان کنفرانس با رهبر معظم انقلاب اسلامی، رونمایی از فرش مقاومت،​ برپایی نمایشگاه دستاوردهای تقریبی، تجلیل از مقام شهدای مقاومت با موضوع استکبارستیزی و تکریم از بانوان و جوانان فعال در این عرصه از برنامه های سی و سومین همایش وحدت اسلامی است.
در کنفرانس وحدت اسلامی امسال، 4 کمیسیون و 16 نشست تخصصی برگزار می‌شود که ویژگی شاخص آنها توجه ویژه به جوانان به خصوص جوانان حوزه مقاومت است.
میهمانان سی و سومین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی شبِ‌گذشته (چهارشنبه) با حضور در حرم مطهر امام خمینی (ره) به مقام شامخ بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران ادای احترام کردند.
سی و سومین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی تا دو روز دیگر به فعالیت خود در تهران ادامه می‌دهد.

 

کلیدواژه

کامنت