دی ۲۷, ۱۳۹۸ ۱۸:۲۰ Asia/Dushanbe
  • راهپیمایی مردم ایران در حمایت از اقتدار نظام جمهوری اسلامی

راهپیمایی گسترده مردم ایران در حمایت از اقتدار و صلابت نظام جمهوری اسلامی در برابر آمریکا، پس از اقامه نماز جمعه، در سراسر کشور برگزار شد.

به گزارش  رادیو تاجیکی صدای خراسان؛ میلیون ها نفر از مردم ایران در شهرهای مختلف (به استثنای شهر تهران) پس از اقامه نماز جمعه، با برگزاری راهپیمایی ضمن محکوم کردن جنایت های مکرر دولت آمریکا و دخالت انگلیس در امور داخلی ایران، حمایت خود را از نظام جمهوری اسلامی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کردند.

مردم ایران پس از این راهپیمایی با صدور قطعنامه ای، علت اصلی دشمنی های آمریکا و انگلیس با نظام جمهوری اسلامی و مردم ایران را پایان مداخله و سلطه آن کشورها بر ایران عنوان کردند.

مردم ایران در این قطعنامه تاکید کردند: ایران به مرحله‌ ای از استقلال، بالندگی و اقتدار رسیده که علاوه بر نفی مطلق سلطه و سلطه پذیری، با نبرد مقتدرانۀ همزمان در عرصه‌ های گوناگون سیاسی، رسانه ای، اقتصادی و نظامی با استکبار جهانی، محکم ترین ضربات را به دشمنان وارد کرده و هیمنۀ پوشالی آمریکا، انگلیس، رژیم صهیونیستی و متحدانشان را شکسته است.

در این قطعنامه، توقیفِ کِشتی انگلیسی، سرنگون کردن پهپاد جاسوسی آمریکا و موشک باران مهمترین پایگاه آمریکا در عراق، به عنوان بخشی از افتخارات عزت آفرین ایران در مقابله با استکبار یاد شده است.

کلیدواژه

کامنت