بهمن ۰۳, ۱۳۹۸ ۱۶:۲۸ Asia/Dushanbe
  • سرتیپ حاتمی: سیلی ایران به آمریکا در

برون مرزی - وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ایران گفت: اثر سیلی سخت نیرو‌های مسلح ایران در هدف قراردادن پایگاه آمریکایی‌ها در "عین الاسد"، در تاریخ ماندگار خواهد ماند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، امیر سرتیپ «امیر حاتمی» وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ایران روز پنج شنبه در نخستین همایش استاندارد کیفیت نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی در تهران افزود: سیلی سخت نیرو‌های مسلح ایران در هدف قراردادن پایگاه آمریکایی‌ها در عین الاسد در بالاترین سطح استاندارد‌ها به لحاظ زمانی، کیفیت و دقت نقطه زنی موشک‌ها انجام شد.

سرتیپ حاتمی با بیان این که پاسخ به جنایات آمریکا مطالبه و درخواست عمومی ملت ایران بود تصریح کرد: امروز جمهوری اسلامی ایران تمام مولفه‌های قدرت و اراده لازم جهت پاسخ به هر متجاوزی را دارد و هر تهدیدی را در هر سطح با تسلیحات دفاعی باکیفیت پاسخ خواهد داد.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پاسخ به اقدام جنایتکارانه و تروریستی نیروهای متجاوز آمریکایی در ترور سردار سپهبد «قاسم سلیمانی»، هشتم ژانویه با ده‌ها فروند موشک، پایگاه‌های آمریکا در استان‌های "الانبار" و "اربیل" عراق را هدف قرار داد.

سردار سپهبد «قاسم سلیمانی» فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که سوم ژانویه به دعوت رسمی مقامات عراق به این کشور سفر کرده بود، به همراه «ابومهدی المهندس» نائب‌رئیس بسیج مردمی عراق (الحشد الشعبی) و 8 نفر دیگر در حمله هوایی نیروهای متجاوز و تروریست آمریکایی به نزدیکی فرودگاه بغداد عراق، به شهادت رسید.

کلیدواژه

کامنت