آبان ۱۱, ۱۳۹۹ ۱۷:۲۶ Asia/Dushanbe
  • مبارزه با  آمریکا جزو عقاید فراموش نشدنی ملت ایران است
    مبارزه با آمریکا جزو عقاید فراموش نشدنی ملت ایران است

مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم ذر آستانه 13 آبان روز استکبار ستیزی در بیانیه ای اعلام کرد: مبارزه با آمریکا به عنوان نماد استکبار جزو عقاید فراموش نشدنی مردم ایران اسلامی است.

چهل و یک سال پیش (سیزدهم آبان 1358هجری شمسی- چهارم نوامبر 1979) دانشجویان ایران در اعتراض به توطئه‌های متعدد آمریکا ضد انقلاب اسلامی ایران، لانه جاسوسی (سفارت) آمریکا را در تهران تسخیر کردند.

مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم، روز یک شنبه و در آستانه فرارسیدن یوم الله ۱۳ آبان در بیانیه ای با اشاره به اینکه ، 13 آبان روز استکبار ستیزی ملت ایران است تصریح کرد :عزم راسخ امت ایران اسلامی برانگیخته شده از ندای ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ، فرآیند یک مبارزه دائمی با استکبار و صهیونیزم را به عنوان یک ارزش انقلابی اسلامی رقم زده است.

در این بیانیه آمده است:یوم الله ۱۳ آبان یادآوری روزهای سرنوشت سازی است که با شعار مرگ بر آمریکا با نشاط و شور در سرنوشت سازی ملت بزرگ ایران همواره نقش ایفا می‌کند و دنیا باید بداند مبارزه با آمریکا به عنوان نماد استکبار جزو عقاید فراموش ناشدنی مردم ایران اسلامی است.

این بیانیه با تاکید بر اینکه همگان می‌دانند شعار مرگ بر آمریکا در ذات انقلاب اسلامی جای دارد و ارتباط با آمریکا رابطه گرگ و میش خواهد بود،می افزاید:امروز شاهد هستیم موشک‌های ساخته شده شاگردان مکتب جهادی رهبر معظم انقلاب اسلامی با کمال قدرت و سرعت عین الاسد را نشان گرفته است و برای چندمین بار آمریکا را در جهان تحقیر نموده است.

مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه ملت بیدار ما هرگز وعده‌های تزئین شده با مذاکره دروغین را نخواهند پذیرفت تاکید کرده است: ترامپ و بایدن هر دو، دو روی یک سکه و هر کدام رأی آورد، دشمنی آمریکا با انقلاب اسلامی تمام شدنی نیست.

بیشتر بخوانید :

گزارش ویدئویی: بن‌بست آمریکا در ایستگاه 13 آبان ماه

کلیدواژه