آذر ۰۸, ۱۳۹۹ ۱۴:۰۰ Asia/Dushanbe
  • حضرت آیه الله خامنه ای: شهادت پاداش الهی این شهید است
    حضرت آیه الله خامنه ای: شهادت پاداش الهی این شهید است

رهبر معظم انقلاب اسلامی در پی ترور دانشمند هسته‌ای ایران شهید محسن فخری‌زاده با صدور پیامی بر پیگیری این جنایت و مجازات قطعی عاملان و آمران آن تاکید کردند.

به گزارش رادیو تاجیکی صدای خراسان، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پی ترور دانشمند هسته‌ای شهید دکتر محسن فخری‌زاده در پیامی اظهار کردند: «این عنصر علمی کم‌نظیر جان عزیز و گران‌بها را به خاطر تلاش‌های علمی بزرگ و ماندگار خود در راه خدا مبذول داشت و مقام والای شهادت، پاداش الهی اوست

ایشان از همه‌ دست‌اندرکاران خواستند که با جِدّیت دو موضوع مهم را در دستور کار قرار دهند، نخست پیگیری این جنایت و مجازات قطعی عاملان و آمران آن و دیگر پیگیری تلاش علمی و فنی شهید در همه‌ بخش‌هایی که وی به آن‌ها اشتغال داشت.

رهبر معظم انقلاب اسلامی با تبریک شهادت و تسلیت فقدان این دانشمند ممتاز و برجسته هسته ای و دفاعی به خاندان مکرّم او و جامعه‌ علمی ایران و همکاران و شاگردان او در بخش‌های گوناگون، علوّ درجات را برای شهید محسن فخری زاده از خداوند طلب کردند.

«محسن فخری زاده» رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع ایران و از دانشمندان سرشناس هسته ای این کشور روز جمعه در اقدامی تروریستی در منطقه دماوند استان تهران به شهادت رسید.

بیشتر بخوانید:

کلیدواژه