آذر ۱۵, ۱۳۹۹ ۱۷:۳۱ Asia/Dushanbe
  • محسن فخری زاده جمعه گذشته در عملیاتی تروریستی در اطراف تهران به شهادت رسید
    محسن فخری زاده جمعه گذشته در عملیاتی تروریستی در اطراف تهران به شهادت رسید

یک رسانه رژیم صهیونیستی با پخش برنامه‌ای به دست داشتن سرویس اطلاعات خارجی رژیم صهیونیستی(موساد) در ترور شهید محسن فخری زاده اعتراف کرد.

به گزارش رادیو تاجیکی صدای خراسان به نقل از تسنیم، «عیدوسلیمان» تهیه‌کننده این گزارش در برنامه «استودیو جمعه» شبکه 12 تلویزیون رژیم صهیونیستی تأکید کرد: ترور فخری‌زاده بیانگر بازوهای بلندی است که موساد در اختیار دارد.‎

وی افزود: زمانی که برای چنین عملیاتی برنامه‌ریزی می‌کنید باید تمام تلاش خود را به‌ کار بگیرید تا کمترین شریکان مطلع در این زمینه وجود داشته باشند.

در ادامه گزارش تلاش شد تا مشخص شود آماده‌سازی برای چنین عملیاتی چقدر زمان می برد.

به اعتقاد کارشناسان صهیونیست این امر به فرد و محل انجام عملیات بستگی دارد  که می‌تواند یک هفته برنامه‌ریزی طلب کند یا برای عملیات پیچیده‌تر ماه‌ها و گاهی سال‌ها زمان ببرد.

ویکتور استرافسکی یکی از مسئولین سابق موساد هم در این برنامه درباره مسائل اخلاقی چنین اقداماتی و اینکه  آیا عاملان و آمران چنین اقدامی عذاب وجدان هم پیدا می‌کنند  گفت: تصور نمی‌کنم مشکل اخلاقی خاصی وجود داشته باشد؛ زیرا عاملان این اقدام به آنچه که انجام می‌دهند ایمان دارند.

وی در توجیه جنایت ترور شهید فخری‌زاده افزود:  "همه می‌گویند او (شهید فخری‌زاده) دستش به خون هیچ‌کس آلوده نبود، اما احتمالاً بعدها این کار را می کرد"!!!

 

بیشتر بخوانید:

 

کلیدواژه