دی ۱۹, ۱۳۹۹ ۱۷:۲۱ Asia/Dushanbe
  • رونمایی از پایگاه موشکی سپاه در سواحل خلیج فارس
    رونمایی از پایگاه موشکی سپاه در سواحل خلیج فارس

با حضور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یکی از پایگاه‌های راهبردی موشکی نیروی دریایی سپاه در سواحل خلیج فارس رونمایی شد.

به گزارش رادیو تاجیکی صدای خراسان،سرلشکر «حسین سلامی»فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح روز جمعه در آیین رونمایی از این پایگاه گفت: منطق ما در دفاع از تمامیت ارضی، استقلال کشور و دستاورد‌های انقلاب اسلامی" قوی شدن" است.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: دشمنان ما قدرت منطق ما را نمی‌پذیرند بلکه بر منطق قدرت تکیه دارند، لذا برای جلوگیری از تحمیل اراده سلطه طلبانه و برنامه آن‌ها، راهی جز تقویت قدرت بازدارنده دفاعی و تهاجمی برای ما وجود ندارد.

سرلشکر سلامی گفت: این مجموعه یکی از چندین تاسیسات نگه دارنده موشک‌های راهبردی نیروی دریایی سپاه است که در آن ستونی از موشک‌ها و سیستم‌های پرتاب کننده مستقر است.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: این موشک‌ها با برد صد‌ها کیلومتر با ویژگی نقطه زن و دقیق و با قدرت تخریب بسیار بالا ،توانایی عبور از تجهیزات جنگ الکترونیک دشمن را دارند.

سرلشکر سلامی افزود: اگر اراده‌ای در مستکبران و دشمنان ما وجود داشته باشد،جوانان شجاع و برومند ایران، اراده آن‌ها را در نطفه خفه می‌کنند.

بیشتر بخوانید :

کلیدواژه