فروردین ۱۲, ۱۳۹۹ ۱۶:۱۶ Asia/Dushanbe
  • محکومیت اشغالگری‌ رژیم صهیونیستی از سوی شخصیت های پاکستانی

بسیاری از شخصیت‌های  پاکستانی ، تداوم اشغالگری رژیم صهیونیستی و توطئه آنان برای شیوع «ویروس کرونا» در سرزمین‌های فلسطینی را محکوم کردند.

به گزارش رادیو رون مرزی صدای خراسان ،شخصیت‌های پاکستانی روز سه شنبه در پیام های ویدیویی خود  در شهر کراچی، از امت اسلامی برای مقابله با طرح‌های شیطانی رژیم غاصب صهیونیستی که با پشتیبانی کامل آمریکا و کشورهای غربی همراه است، دعوت کردند.

«صابر ابو مریم» دبیرکل بنیاد حمایت از فلسطین در پاکستان، با محکومیت ادامه محاصره غزه از سوی نیروهای رژیم صهیونیستی همزمان با شیوع ویروس کرونا در سرزمین‌های اشغالی، از جامعه جهانی خواستند تا نقش خود را برای حل مسئله کشمیر نیز ایفا کند.

نمایندگان ارشد احزاب مسلم لیگ (نواز)،  مردم، مجلس وحدت مسلمین، جمعیت اهل حدیث، جماعت اسلامی و سازمان دانشجویان امامیه با شرکت در مراسم ویدیو کنفرانسی، بزرگداشت روز سرزمین فلسطین، از مسلمانان فلسطینی  و آرمان‌های آنان برای دفاع از سرزمین و مبارزه علیه اشغالگری صهیونیست‌ها حمایت کردند.

آنان همچنین بر لزوم تقویت وحدت و یکپارچگی مسلمانان در برابر توطئه‌های پیش روی جهان اسلام از جمله فلسطین  تاکید کردند .

صهیونیست ها 30 مارس  1976 هزاران هکتار از زمین های فلسطینیان در  «الجلیل»شمال فلسطین را مصادره کردند که در پی این اقدام جنایتکارانه، مردم فلسطین  تظاهرات کردند. اعتراض فلسطینی ها به اقدام غاصبانه اسرائیل به درگیری های شدید بین آنها و نظامیان اسرائیلی انجامید که در این درگیری ها 6 فلسطینی به ضرب گلوله اشغالگران به شهادت رسیده و هزاران نفر دیگر زخمی شدند.

 

 

 

 

 

کلیدواژه

کامنت