آذر ۱۱, ۱۳۹۹ ۱۰:۱۱ Asia/Dushanbe
  • این تروریست  ۶ سال در سوریه در خدمت گروه داعش بوده است
    این تروریست ۶ سال در سوریه در خدمت گروه داعش بوده است

یک سرکرده جنایتکار داعش که در اسارت نیرو‌های سوری است می گوید: اعدام های داعشی و کشتن انسان ها برای او سرگرمی به شمار می رود.

به گزارش رادیو تاجیکی صدای خراسان، این تروریست انگلیسی که به «شاگرد مرگ» معروف است در مصاحبه با روزنامه انگلیسی ساندی میرور به جنایاتش در به صلیب کشیدن مردم بی گناه، گردن زدن آن‌ها و آویزان کردن اجساد از پست بام‌ها اشاره و اعتراف کرده  که آنقدر خون دیده است که اعدام‌های داعشی و قطع عضو قربانیان بی گناه صرفا برای او نوعی سرگرمی محسوب می‌شد.

این تروریست که در خدمت گروه تکفیری داعش  در سوریه ۶ سال به شرارت و اقدامات وحشیانه مشغول بوده مدعی است فعالیت هایش در راه خدا بوده است و در صورت آزادی باز هم به اقدامات وحشیانه خود ادامه خواهد داد.

اصیل مثنا (Aseel Muthana) ۲۴ ساله در یک سلول بی نهایت سرد و تاریک در شمال شرقی سوریه زندانی است اما خنده‌های عجیب او تعجب هر مخاطبی را بر می‌انگیزد.

خنده‌های عجیب او تعجب هر مخاطبی را بر می‌انگیزد

اصیل و برادرش ناصر از نخستین اعضای گروه تروریستی داعش بوده و بعد‌ها به سرکردگان این گروه تبدیل شده و در رسانه‌های اجتماعی به جذب و استخدام نیرو‌ها از کشور‌های خارجی روی آورده اند.

یک منبع امنیتی سوریه در اظهارات خود از آن‌ها به عنوان «آهن ربا‌های تروریستی» نام برده است، زیرا شمار زیادی از انگلیسی‌ها را به این گروه تروریستی جذب کرده اند.

او مخفیانه با یک زن داعشی ازدواج کرده است و یک پسر دارد و گفته است می‌خواهد بار دیگر در کنار خانواده اش باشد و اجازه ورود به انگلیس را حق خود می‌داند.

اصیل و برادرش ناصر از نخستین اعضای گروه تروریستی داعش بوده اند

بیشتر بخوانید:

کلیدواژه