آذر ۱۸, ۱۳۹۸ ۱۴:۰۱ Asia/Dushanbe
  •  سفیر تاجیکستان: آماده ام همکار رادیو تاجیکی صدای خراسان باشم

سفیر تاجیکستان در تهران گفت: به عنوان نماینده رسمی جمهوری تاجیکستان آماده ام همکار رادیو تاجیکی صدای خراسان باشم.

 نظام الدین شمس الدین زاده زاهدی در گفتگو با رادیو تاجیکی صدای خراسان با بیان اینکه رسالت سفیران تقویت همکاری ها با کشور محل اقامتشان است افزود: بنابراین من هم تلاش می کنم تا سطح همکاری ها  بین ایران و تاجیکستان ارتقا یابد.

سفیر دوشنبه در تهران افزود: در این زمینه رسانه ها و وسایل ارتباط  جمعی بسیار موثر هستند .

زاهدی گفت: من برای رادیو تاجیکی صدای خراسان احترام قائل هستم، زیرا کارکنان این رادیو در دستیابی ما به اهدافمان که تقویت بیش از پیش همکاری های  دو کشور  است سهیم هستند.

 سفیر تاجیکستان در ایران برای همکاری با رادیو تاجیکی صدای خراسان در برنامه سازی درباره تحولات تاجیکستان اعلام آمادگی کرد و افزود: ما از اوضاع تاجیکستان بیشتر آگاهیم و می توانیم در توضیح روندهای سیاسی ، اقتصادی و اجتماعی کشورمان با این رادیو همکاری کنیم.

زاهدی در پاسخ به  پرسش رادیو تاجیکی صدای خراسان درباره راهکار بازگشایی  دفتر  صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در شهر دوشنبه گفت:باور دارم که نمایندگان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران به زودی فعالیت خود را درتاجیکستان آغاز می کنند تا زمینه برای تقویت بیش از پیش روابط  دو کشور فراهم شود.

سفیر دوشنبه در تهران  گفت: سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران می تواند در این زمینه مکاتبه کند و ما نیز آماده همکاری هستیم.

کلیدواژه