آذر ۱۸, ۱۳۹۸ ۲۲:۵۲ Asia/Dushanbe
  •  رفع مشکل انتقال پول کارگران مهاجر تاجیک در آینده

معاون کمیسیون فناوریهای جدید وابسته به اتاق صنایع وبازرگانی روسیه معتقد است که روند عادی شدن اوضاع انتقال درامد مالی کارگران مهاجرتاجیک ازروسیه به تاجیکستان نیازبه زمان دارد.

به گزارش رادیو تاجیکی صدای خراسان به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، تیموراییت اف با اشاره به مشکلات ایجاد شده درمسیر انتقال ودریافت درامد ارسالی کارگران مهاجر تاجیکستانی ازروسیه به دلیل اعمال مقررات جدید ازسوی بانک ملی تاجیکستان گفته است که رفع مشکلات ایجاد شده به زمان بیشتری نیاز دارد.

وی علت نابسامانی دراین مسیر را مشکلات اتصال سیستم پولی بانکها و موسسات مالی واعتباری روسیه با بانک ملی تاجیکستان اعلام کرده است که درآینده این موانع نیز برطرف خواهد شد.

تیموراییت اف تاکید کردپیش ازاین دربرخی ازکشورها ازجمله ارمنستان این قانون انتقال و دریافت درامد مالی کارگران اعمال شده بود.

وی می گوید که این اقدام موجب شفاف سازی انتقال پول و درامد ارسالی کارگران مهاجرازروسیه و تقویت ارزش سامانی واحد پول ملی تاجیکستان خواهد شد.

معاون کمیسیون فناوریهای جدید وابسته به اتاق صنایع وبازرگانی روسیه می گوید که در اینده نزدیک سیستم مالی چندین بانک و موسسه مالی واعتباری روسیه با بانک ملی تاجیکستان متصل می شودکه این امرموجب عادی شدن روند انتقال پول خواهد شد.

 

کلیدواژه

کامنت