مهر ۱۸, ۱۳۹۹ ۱۸:۳۹ Asia/Dushanbe
  • دیدار ناظران مجمع بین پارلمانی جامعه همسود با مقامات تاجیک

ناظران مجمع بین پارلمانی جامعه همسود که برای نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری تاجیکستان در دوشنبه به سر می برند، با مقامات این کشور و نامزدهای انتخاباتی دیدار و روند آمادگی برای برگزاری این انتخابات را بررسی کردند.

به گزارش رادیو تاجیکی صدای خراسان به نقل از سامانه اسپواتنیک، این گروه با رستم لطیف‌‌ زاده نامزد حزب کشاورزی، عبدالحلیم غفاراف نامزد حزب سوسیالیست، رستم رحمت‌زاده نامزد حزب اصلاحات اقتصادی و معراج عبدا لله‌‌ اف نامزد حزب کمونیست تاجیکستان در انتخابات ریاست جمهوری دیدار کرد و با برنامه های آنان آشنا شد.

همچنین در دیدار این گروه با رستم امامعلی رییس مجلس ملی، محمد طاهر ذاکرزاده رییس مجلس نمایندگان، بختیار خدایارزاده رییس کمیسیون مرکزی انتخابات و عبدالجبارعزیزی رییس ستاد انتخاباتی امامعلی رحمان درباره آمادگی مراکز رای گیری این کشور بحث و تبادل نظر شد.

امامعلی رحمان نامزد حزب خلقی دموکراتی، رستم لطیف‌‌زاده نامزد حزب کشاورزی، عبدالحلیم غفاراف نامزد حزب سوسیالیست، رستم رحمت‌زاده نامزد حزب اصلاحات اقتصادی و معراج عبدالله‌‌اف نامزد حزب کمونیست تاجیکستان در انتخابات ریاست جمهوری روز 11 اکتبر رقابت خواهند کرد.

 

کلیدواژه