آذر ۱۵, ۱۳۹۹ ۲۱:۰۱ Asia/Dushanbe
  • مری ترامپ: اگر یک نفر سزاوار پیگرد و محاکمه باشد آن دونالد است
    مری ترامپ: اگر یک نفر سزاوار پیگرد و محاکمه باشد آن دونالد است

«مری ترامپ» عمویش را «جنایتکار، خشن و خائن» توصیف کرد و گفت او باید بعد از ترک کاخ سفید تحت تعقیب قرار بگیرد تا آمریکا شاهد روی کار آمدن رییس‌ جمهوری بدتر از ترامپ نباشد.

به گزارش رادیو تاجیکی صدای خراسان به نقل از خبر‌گزاری فارس، «مری ترامپ» که روانشناس، نویسنده و از منتقدان رییس‌جمهوری آمریکاست در گفتگو با خبر گزاری آسوشیتدپرس این نظر را که محاکمه ترامپ اختلافات سیاسی این کشور را عمیق‌تر می‌کند رد کرد.

وی افزود: اگر یک نفر سزاوار پیگرد و محاکمه باشد، آن دونالد است، در غیر این صورت ما راه را برای روی کار آمدن کسی که حتی از او هم بدتر است باز می‌گذاریم.  

برادرزاده رییس‌جمهوری آمریکا درباره نپذیرفتن شکست از سوی عموی خود و ادعاهای انتخاباتی وی گفت: رفتار پساانتخاباتی او با شخصیتش مطابقت دارد؛ او هیچ وقت به طور قانونی پیروز نشده اما هرگز هم نباخته است.

به گفته مری ترامپ، عمویش همیشه دنبال پیروزی است و مهم نیست با دروغ، تقلب یا دزدی به آن دست یابد.

انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا در سوم نوامبر برگزار و «جو بایدن» نامزد دموکرات به عنوان رییس‌جمهوری منتخب آمریکا معرفی شد.

ترامپ تاکنون شکست انتخاباتی را نپذیرفته و مدعی تقلب گسترده در انتخابات شده است، ولی دهها شکایت وی در این زمینه راه به جایی نبرده است.

 

بیشتر بخوانید:

کلیدواژه